• STATE-OF-THE-PARK - THE WHOLE WORLD OF PARKING MANAGEMENT

    Medewerkers Parkeersystemen

    Martijn Winters

    Accountmanager NL

    Telefoon +31 6-53743529
    winters.martijn@scheidt-bachmann.nl

     

    Martin Gouw

    Customer Support Medewerker

    Telefoon +31 79-3611019
    gouw.martin@scheidt-bachmann.nl

     

    Roland Baart

    Project medewerker binnendienst

    Telefoon +31 79-3610004
    baart.roland@scheidt-bachmann.nl

     

    Alex Winsveen

    Finance Manager

    Telefoon +31 6-53227949
    winsveen.alex@scheidt-bachmann.nl

     

    Aziem Rahman

    Project medewerker binnendienst

    Telefoon +31 79-3610004
    rahman.aziem@scheidt-bachmann.nl

     

    Chantal Brederoo

    Marketing & Management Assistent

    Telefoon +31 6-10289598
    brederoo.chantal@scheidt-bachmann.nl

     

    Dimitri Rietdijk

    Head of Customer Support Benelux

    Telefoon +31 79-3610004
    rietdijk.dimitri@scheidt-bachmann.nl

     

    Tim Hofman

    Finance medewerker

    Telefoon +31 79-3610004
    hofman.tim@scheidt-bachmann.nl

     

    Petra Swinkels

    Finance medewerker

    Telefoon +31 79-3610004
    swinkels.petra@scheidt-bachmann.nl

     

    Anouk Bitter

    HR medewerker

    Telefoon +31 79--3610004
    bitter.anouk@scheidt-bachmann.nl

     


    terug